EMERGENCY AID 24

Máme připravený prověřený krizový projekt, který je bezpečnou cestou z Vašich potíží a hrozeb – provedeme Vás až k východu z Vašich potíží, projít dveřmi ale musíte chtít sami. Zbavte se stresu, dohadů s věřiteli, obálek s pruhem.

„Přečkat?“ Pro řadu firem je to stále vzdálenější nebo nesplnitelná vize. Nemají dostatečnou kapitálovou rezervu k pokrytí výpadků zakázek nebo k překlenutí prodloužených dob splatnosti. Ve financování dnes nejste ani partnerem pro banky, které klasifikují vaši firmu jako vysoce rizikovou.

Umět se rozhodnout včas je v daném okamžiku to nejlepší, co můžete udělat a co Vás oddělí od řady majitelů firem se špatným koncem. Pro převzetí, případně likvidaci Vaší zadlužené společnosti, udělejte kroky rychle, nejlépe ještě dnes, protože problémy se s každou minutou prohlubují.

Máme připravený prověřený krizový projekt, který je bezpečnou cestou
z Vašich potíží a hrozeb – provedeme Vás až k východu z Vašich potíží, projít dveřmi ale musíte chtít sami. Zbavte se stresu, dohadů s věřiteli, obálek s pruhem.

Můžete zase klidně spát, věnovat se rodině, a to již od zítřka. 

Ihned po otevření obchodního případu budou rychle navazovat tyto následné kroky: 

  • promyšlené poradenství a právní i účetní servis,
  • příprava smluv a listin s notářským ověřením,
  • změna sídla, názvu a nominee jednatele (bezúhonné osoby),
  • převzetí všech závazků a povinností (daně, leasing, dluhy),
  • protokolární převzetí účetnictví,
  • notářské ověření zápisu změn, smlouvy a listin s podpisy,
  • zajištění příslušných změn v obchodním rejstříku.

Teprve po uzavření vašeho obchodního případu si uvědomíte, že život není jen plný stresu a starostí. Zjistíte, jak moc je důležité žít ho ve vlastním rytmu. Nezáleží na tom, kolikrát v životě se něco nepodaří a nezáleží ani na tom, kolikrát jste nepřišel na to pravé. Nikdo to nebude vědět, ani se starat o vaše problémy. Jediné, co musíte udělat, je rozhodnout se řešit svou situaci včas.

Byznys je složitý a důležitý není jeho průběh, ale šťastné konce.

Kontaktní formulář

Napište nám!


Naše služby jsou postaveny

na 3 nosných pilířích, kterými jsou důvěra, důvěra a důvěra.